Kurumsal

60+1

Kahvenin yeni adresi 60+1 kahve severler için geleneksel lezzeti ve modern tatları bir araya getirmektedir. Çıktığımız bu yolculukta siz müşterilerimizi davet etmenin ötesinde ayağınıza kadar kahvelerimizi getirmekteyiz. Sunduğumuz ürün çeşitliliği ve kullandığımız teknikler ile tutku ile hazırladığımız içeçekleri yeni bir anlayışla size ulaştırmaktayız. Anadolunun değişmez bir tadı olan Türk Kahvesi başta olmak üzere çeşitli ülkelerin kendi kültürlerini de kapsayan bir yelpaze oluşturduk.

Kahve konseptine uygun tasarladığımız araçlarımız ile bir yolculuğa çıktık. Konuklarımızı da bu yolculukta bizimle olmaya davet ediyoruz. Damak tadınıza uygun seçimler sunacağımız menümüzden dilediğinizi seçebilir ve dakikalar içinde bu enfes tadı deneyebilirsiniz.

Hedefimiz Türkiye’nin dört bir yanına bu doğadan gelen bu harika kokuyu ulaştırmaktır. En kışkırtıcı kahve kokuları ile tanışmaya hazırsanız haydi siz de bize katılın. Kahve duraklarımızı sizinle anlık olarak sosyal medya hesaplarımızdan paylaşmaktayız. Ayrıca sizlerin de taleplerini göz ardı etmeyen bir anlayışa sahip olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Biz Kimiz?

En iyi kahveler, en iyi ekiplerin elinden geçer. Bu yüzden bir kahvenin iyi olduğunu anlamanın en kolay yolu, kimin elinden çıktığı bilmektir.

Başa dön